Teren de vanzare pentru Duplex. Toate utilitatiile.

Mosnita Noua

CP882114 Anunt nou
  • 19.23 m
  • Pt. constructii
  • 600 mp
3 imagini
Imagine agent imobiliar

Alexandru Mechetenici

Consultant Imobiliar

0754.200.xxx vezi tot numarul

alexandru.mechetenici@imopuls.com Trimite mesaj

Detalii ofertă

ImoPuls va propune spre vanzare parcele de teren pentru Duplex in Mosnita Noua.

Sunt 11 parcele pentru Duplex P + 1.

Modele parcele disponibile :
- 600 mp - 83 Euro/mp - 49.800 Euro;
- 601 mp - 83 Euro/mp - 49.883 Euro;
- 616 mp - 83 Euro/mp - 51.128 Euro;
- 647 mp - 83 Euro/mp - 53.701 Euro;
- 654 mp - 83 Euro/mp - 54.282 Euro;
- 694 mp - 83 Euro/mp - 57.602 Euro;
- 712 mp - 83 Euro/mp - 59.069 Euro;

Se poate face plata si in transe dupa cum urmeaza : 40% avans + 40% la CF-uri +20% la utilitati.

Se vor trage de catre vanzatori toate utilitatiile : apa, gaz, canal, curent. Termenul este Iunie 2027.

Drumul de acces se preda pietruit, dar se poate discuta de asfaltare.

Va asteptam la vizionare.

Caracteristici ofertă

  • Front stradal: 19.23 m
  • DestinatiePt. constructii
  • Clasificareintravilan
  • Accessosea
  • Suprafata Teren600 mp
  • Certificat urbanism
  • DisponibilitateImediat
  • Ultima validare07-05-2026 14:34
  • ID-anunt:CP3073721

Localizare

Contact

Contactează pe WhatsApp